رزرو هتل های سنتی کاشان در رزرواسیون آریا
شهر کاشان به عنوان یک شهر تاریخی با آیین وسنت های تاریخی شناخته می شود. اکثر هتل های کاشان در محله تاریخی شهر کاشان قرار دارند. اغلب هتل های کاشان خانه های تاریخی برای دوران قاجاریه می باشد که به صورت کامل بازسازی شده اند همچنین اصالت و معماری سنتی این خانه حفظ شده اند. امکانات هتل های سنتی کاشان مانند تمامی هتل ها مدرن می باشد و فقط به خاطر معماری سنتی این هانه ها اندازه اتاق ها و محل قرار گیری اتاق ها متفاوت می باشد. از مشهور ترین هتل های سنتی کاشان می توان به سرای عامری ها اشاره کرد که در نزدیکی آثار تاریخی شهر کاشان قرار دارد که از جمله آن می توان به خانه بروجردی ها، خانه طباطبایی ها، خانه عباسیان و مدرسه و مسجد آقا بزرگ نام برد.
هتل های کاشان با تخفیف در رزرواسیون آریا
سامانه رزرواسیون آریا با پوشش کامل هتل های کاشان با تخفیف در تلاش است که مسافرانی که به این شهر سفر می کنند با کمترین هزینه به توانند در هتل های کاشان و ابیانه اقامت کنند. البته باید توجه که هتل های کاشان و ابیانه در تاریخ های پیک اغلب تخفیف های خود را در کمترین مقدار قرار می دهند با این حال ما در رزرواسیون آریا در تلاش هستیم تا حد امکان بیشترین تخفیف را در اختیار میهمانان قرار دهیم تا با خیال آسوده به این شهر سفر کنند. برای مشاهده هتل های ارزان قیمت کاشان نیز می تواند در صفحه لیست هتل های کاشان بر روی دکمه پایین ترین قیمت کلیک کنید تا بتوانید هتل های ارزان قیمت کاشان را مشاهده کنید.
چه زمانی به کاشان سفر کنیم؟
اغلب مسافران شهر کاشان برای دیدن مراسم گلاب گیری به این شهر سفر می کنند. مراسم اصلی گلاب گیری در شهر قمصر انجام می شود که از اوایل اردیبهشت آغاز می شود که برای رزرو هتل های قمصر می توانید در رزرواسیون آریا انجام دهید. اما اگر برای مراسم قالیشویی به کاشان می روید این مراسم اواسط مهر ماه می باشد که برای رزرو هتل در کاشان از سایت رزرواسیون آریا می توانید اقدام کنید. دوست داران طبیعت و کویر نیز در فصل پاییز می توانند برای دیدن زیبایی های کویر به این شهر سفر کنند و در یکی از زیباترین کمپ های کویری به نام متین آباد رزرو هتل خود را انجام دهند.
در سالهای اخیر بسیاری از مسافران برای شب چله هتل های ابیانه برای گذراندن طولانی ترین شب سال انتخاب می کنند. هتل های ابیانه برای گرمایش از کرسی سنتی استفاده می کنند و با آجیل میوه های شب چله از شما پذیرایی می کنند.

اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها