هتل های تهران برای مسافران همواره به میهمان نوازی و ارائه خدمات استاندارد معروف بوده اند. در حال حاظر بیش از 100 هتل در تهران مشغول ارائه خدمات اقامتی به مسافران می باشند. بیشتر اقامتگاه ها در تهران شامل هتل ها و هتل آپارتمان هایی می شود که در سطح شهر پراکنده هستند.
بهترین توصیه به مسافران، پیش از رزرو هتل های تهران، در نظر گرفتن هدف از سفر و تعیین محل هایی از شهر است که قصد تردد به آنها را خواهند داشت. به همین خاطر مسافران باید ابتدا به سوال، کجای تهران هتل رزرو کنم؟ پاسخ دهند. البته بودجه مسافران و هزینه ای که می خواهند برای هر شب اقامت در هتل های تهران، پرداخت کنند، در انتخاب محل اقامت موثر خواهد بود.
خوشبختانه رزرو هتل تهران با قیمت مناسب در هر محدوده ای از شهر امکان پذیر بوده و مسافران با بودجه های مختلف می توانند در سطح شهر هتل با قیمت ارزان رزرو نمایند.
اگر برای یک سفر تفریحی، خانوادگی یا کاری قصد اقامت در بهترین هتل های تهران را داشته باشید، انتخاب های زیادی پیش روی شما خواهد بود. در میان هتل های شمال تهران می توان از هتل اسپیناس پالاس نام برد و در مرکز شهر هتل اسپیناس خلیج فارس و در جنوب شهر و نزدیک بازار بزرگ تهران هتل فردوسی تهران از جمله هتل های لوکس تهران به شمار می روند.

رزرو هتل های تهران

رزرو هتل های تهران برای مسافران در صورت رعایت برخی موارد به آسانی امکان پذیر می باشد. گردشگران و مسافران پیش از اقدام به رزرو و اجاره اتاق در هتل ها یا هتل آپارتمان های تهران باید به سه سوال زیر پاسخ دهند :

بودجه من برای رزرو هتل در تهران چقدر است؟

هزینه رزرو هتل همواره یکی از بخش های مهم بودجه سفر را تشکیل میدهد. میزان بودجه ای که گردشگران برای رزرو هتل در تهران و اجاره اتاق در نظر می گیرند به عوامل مختلفی بستگی دارد. با تعیین بودجه مشخص برای کرایه اتاق در یکی از اقامتگاه های شهر تهران، می توان با محدود کردن گزینه ها، از میان هتل ها و هتل آپارتمان های تهران که با بودجه مسافر تطبیق دارد، بهترین گزینه را انتخاب نمود.

هزینه یک شب رزرو هتل در تهران چقدر است؟

قیمت اتاق های هتل های تهران با توجه به تعداد ستاره هر هتل، موقعیت مکانی هتل و تنوع خدماتی که ارائه میکند، متفاوت می باشد. به طور معمول هتل های 1 و 2 ستاره، ارزان ترین هتل های تهران هستند و هتل های 3 ستاره و هتل آپارتمان های تهران دارای قیمت مناسب و هتل های 4 و 5 ستاره در گروه هتل های گران قیمت تهران قرار می گیرند.
گردشگران باید به این موضوع توجه نمایند که به طور معمول هتل در شمال تهران با قیمت گرانتر رزرو می شوند و هتل در جنوب تهران دارای قیمت ارزانتر می باشند.
همچنین قیمت هتل آپارتمان های تهران با توجه به تنوع خدمات، کیفیت امکانات، ابعاد اتاق ها و وسایلی که برای آشپزی در داخل اتاق در اختیار مهمان قرار می دهند متفاوت می باشد. به همین خاطر گاهی قیمت رزرو هتل آپارتمان در تهران با هتل های 2 ستاره برابری میکند و گاهی با قیمت هتل های 5 ستاره برابری میکند.

کجای تهران می خواهم هتل رزرو کنم ؟

دادن پاسخ صحیح به این سوال علاوه بر اینکه رضایت مسافر در طول سفر را به همراه خواهد داشت، در کاهش هزینه های سفر هم موثر می باشد. انتخاب محل مناسب برای رزرو هتل در شهر بزرگ تهران باعث جلوگیری از مشکلات ناشی از تردد در سطح شهر، از دست داد زمان، هزینه های اضافی، خرید از مکان های نامعتبر و قرار گرفتن در محدوده های ناایمن موجود در سطح شهر می شود.
محله هایی که تمامی امکانات مورد نیاز مسافران را در خود جای داده اند و مسافر را از تردد در سطح شهر بی نیاز می کنند، بهترین انتخاب برای رزرو هتل در تهران می باشند.  

محله سعادت آباد در شمال شهر تهران یکی از مناطقی است که مجموعه کاملی از مراکز اداری، بیمارستان ها، کافه ها، رستوران ها، مراکز تفریحی و پارک ها را در خود جای داده و در صورتی که محدوده محل تردد مسافر، این بخش از شهر باشد، هتل های نزدیک سعادت آباد بهترین گزینه برای رزرو هتل در تهران خواهند بود.

بلوار کشاورز در مرکز تهران قرار دارد. این بخش از شهر به خاطر وجود پارک بزرگ لاله، شرکت های بخش خصوصی و ادارات دولتی به ویژه وزارت نفت، بیمارستان ها و مراکز درمانی متعدد، مراکز آموزشی و دانشگاه تهران، سالن های سینما و تئاتر، دسترسی به مترو و ایستگاه اتوبوس یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در تهران می باشد. اقامتگاه های بلوار کشاورز شامل هتل های ارزان قیمت تا هتل های لوکس و گران قیمت می شوند. به همین خاطر مسافران با هر بودجه ای امکان اجاره اتاق در هتل های بلوار کشاورز را خواهند داشت.  

محدوده بازار بزرگ تهران، یکی از محله های جنوب شهر است که در میان مسافران قدیمی و علاقه مندان به خرید بسیار محبوب می باشد. در کنار مراکز خرید و بازارهای بسیاری که در این محدوده از شهر قرار گرفته، هتل ها و اقامتگاه های قدیمی و نوساز به گردشگران خدمات اقامتی ارائه می کنند. محدوده بازار تهران در طرح اصلی ترافیک شهر قرار دارد و مسافران امکان تردد با خودرو شخصی را نخواهند داشت.

انواع اقامتگاه ها و هتل ها در تهران

اقامتگاه های تهران شامل انواع هتل ها و هتل آپارتمان هایی می شوند که بیشتر از همه در نقاط مرکزی شهر و محدوده خیابان ولیعصر و خیابان طالقانی پراکنده شده اند. تعداد هتل آپارتمان ها در تهران محدود بوده و این به خاطر دسترسی مسافران به انواع رستوران با تنوع غذایی زیاد در سطح شهر می باشد. به همین خاطر مسافران کمتر نیازمند آشپزی در محل اقامت خود می شوند. البته بخش دیگری از نیاز مسافران از جمله خدمات شست و شو لباس ها و خدمات اتوشویی در داخل هتل آپارتمان ها و هتل های تهران به مسافران ارائه می گردد. مسافرانی که نیازمند فضای بزرگتر و اقامت های طولانی مدت هستند بیش از همه از طرفداران اقامت در هتل آپارتمان های تهران می باشند.

اقامت و رزرو بهترین هتل های تهران

بهترین هتل های تهران را باید در میان اقامتگاه هایی جستجو کرد که در شمار مراکز اقامتی نوساز محسوب شده و در شمال شهر قرار دارند. به همین خاطر بهترین هتل های تهران را می توان هتل ویستریا در خیابان دربند، هتل اسکان الوند در خیابان الوند، هتل پرشین پلازا در خیابان سهروردی شمالی و هتل نیلو در کنار بیمارستان دی نام برد. همینطور برای بهترین هتل آپارتمان تهران می توان به هتل آپارتمان تاج محل در خیابان شیخ بهائی جنوبی و هتل طوبی در بلوار آفریقا اشاره کرد.

بهترین زمان سفر به تهران

اگر برای تفریح و گشت و گذار در میان موزه ها، خیابان های قدیمی، پارک ها، رستوران ها و کافه ها و خرید از بازارها به تهران سفر می کنید و در حال برنامه ریزی و پیدا کردن بهترین زمان سفر به تهران هستید، بهترین پیشنهاد، سفر در فصل بهار و در ماه اردیبهشت می باشد. در این زمان از سال دمای هوا مناسب و آلودگی هوای شهر دارای وضعیت مطلوب تری بوده و البته با توجه به طولانی بودن روز و سرد نبودن هوا اکثر مغازه ها تا دیر وقت در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

چرا به تهران سفر می کنیم؟

رزرو هتل در تهران و سفر به این شهر مرکزی ایران که بیش از 230 سال از عمر پایتخت شدن آن می گذرد امروزه به دلایل مختلفی انجام می شود که از جمله آنها می توان به سفرهای تفریحی فردی و خانوادگی، ملاقات با دوستان و اقوام، سفرهای درمانی و پزشکی و سفر به قصد شرکت در دوره ها و کلاس های آموزشی در تهران اشاره کرد.
سفرهای کاری به قصد شرکت در جلسات اداری، کنفرانس ها و نمایشگاه های دوره ای که در تهران برگزار می شوند و همچنین عقد قرارداد های تجاری میان افراد و شرکت ها، از دیگر دلایل رزرو هتل های تهران و سفر به این شهر می باشد.

هتل برای شب عروسی در تهران

همیشه برای رزرو هتل در تهران نیازی به سفر و طی مسیر طولانی برای رسیدن به این شهر نیست. خیلی وقت ها ساکنان تهران خودشان مسافر این شهر و مهمان هتل های آن می شوند. از جمله آنها زوج های جوانی هستند که اولین شب زندگی خود، بعد از مراسم عروسی را در هتل های تهران می گذارنند. اگر در جستجوی رزرو هتل برای شب عروسی در تهران هستید حتما از قبل امکانات مورد نیاز خود را با رزرواسیون هماهنگ کنید. و اگر درخواست ویژه ای مانند تزئین اتاق یا گل آرایی را دارید، این موارد را به اطلاع مسئول مربوطه برسانید.

جاذبه‌های گردشگری در شهر تهران

شهر تهران در کنار اینکه محل استقرار مراکز اداری، تجاری و درمانی می باشد، دارای امکانات زیادی برای گردشگران و توریست هایی است که می خواهند در سطح شهر به گشت و گذار بپردازند.
وجود خیابان های تاریخی مانند سی تیر و جاذبه های فراوان اطراف آن از جمله موزه ملی و کاخ ناصری و البته رستوران های متعدد اطراف سی تیر یکی از جاذبه های این شهر برای مسافران است. اگر علاقه مند به محله های شلوغ و پررفت و آمد هستید بازدید از خیابان سی تیر برای شما بسیار جذاب خواهد بود.  
رستوران های سنتی در کنار رستوران هایی با غذا های مدرن و کافه گردی از جاذبه های دیگری است که در تمام بخش های تهران در دسترس توریست ها می باشد.
تهران دارای چندین پارک بزرگ است که قدمت برخی از آنها به بیش از 100 سال می رسد و قدم زدن در زیر درختانی با این قدمت ممکن است برای شما جذاب باشد. از جمله این پارک ها می توان به پارک جمشیدیه، پارک نیاوران و پارک لاله اشاره کرد.
مسابقات ورزشی که همه ساله در سطح ملی و بین المللی در تهران برگزار می گردد، مسافران زیادی را به این شهر می آورد. از جمله مهمترین این مسابقات که در طول برگزاری آن ظرفیت اتاق های هتل های تهران کامل می شود، می توان به بازی معروف دربی میان دو تیم محبوب فوتبال این شهر اشاره کرد.

اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها