راهنمای رزرو

 

برای ثبت یک درخواست رزرو بعد از آنکه وارد صفحه هتل مورد نظر در سامانه رزرواسیون آریا شدید، ابتدا از قسمت تاریخ اقامت، تاریخ ورود و تعداد شب های اقامت خود را انتخاب نموده و سپس بر روی دکمه برسی تاریخ کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پس از کلیک بر روی دکمه برسی تاریخ مطابق شکل زیر سیستم به شما اجازه میدهد تا از میان اتاق هایی که برای تاریخ مورد نظر شما ظرفیت خالی موجود دارد، به تعدادی که مورد نیاز شما میباشد تعداد اتاق را انتخاب نموده،سپس برای ورود به مرحله ثبت اطلاعات میهمان دکمه ثبت رزرو را کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این مرحله اطلاعات مورد نیاز را در فرم زیر پر کرده و برای ثبت درخواست رزرو دکمه ثبت را کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هم اکنون درخواست شما در سیستم ثبت شده و شماره پیگیری رزرو برای شما صادر گردید است، شماره پیگیری را نزد خود نگهدارید، توجه داشته باشد که شماره پیگیری برای شما پیامک نیز میشود و هر لحظه میتوانید با وارد نمودن شماره پیگیری در قسمت پیگیری رزرو در منو بالای سایت وضعیت رزرو خود را مشاهده نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تمامی فرایند رزرو از جمله ثبت در خواست رزرو، ارسال پیش فاکتور، دریافت تاییده رزرو و حتی دریافت صورت حساب اقامت میهمان به صورت آنلاین انجام می گردد.
گزارش هر عملیاتی که انجام می شود از جمله ارسال پیش فاکتور، ارسال تاییدیه و لغو رزرو به آدرس ایمیل در خواست کننده رزرو ارسال میگردد و ارسال ایمیل ها از طریق پیامک به درخواست کننده اطلاع داده میشود.
برای هر درخواست رزرو هتل یک شماره پیگیری به تلفن همراه (موبایل) در خواست کننده ارسال می شود، درخواست کننده رزرو می تواند با وارد کردن شماره پیگیری رزرو در قسمت پیگیری رزرو در هر لحظه و بدون مراجعه به ایمیل خود، وضعیت رزرو را مشاهده نماید.

همکاران ما از روز شنبه تا پنج شنبه و از ساعت 9 صبح تا 9 شب در واحد رزرواسیون پاسخ گوی درخواست های تلفنی می باشند، در روزهای جمعه و تمامی ایام تعطیل سال همکاران ما از ساعت 12 ظهر تا 6 عصر در واحد رزرواسیون پاسخ گوی درخواست های تلفنی هستند.
درخواست های آنلاین نیز در همین زمان ها پاسخ داده خواهد شد.

تمام خدمات رزرواسیون آریا از طریق وب سایت ما به آدرس اینترنتی www.ariabooking.ir در دسترس می باشد.
برای تماس با ما می توانید از بخش تماس با رزرواسیون آریا اقدام نمایید.

اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها