آذربایجان شرقی-تبریز

روزانه ۴۴ پروا داخلی و ۶ پرواز خارجی در فرودگاه شهید مدنی تبریز انجام می‌شود. شرکت‌های هواپیمایی مختلف این پروازها را انجام می‌دهند. فرودگاه تبریز دارای سه ترمینال هست که برای پرواز های داخلی، پرواز های خارجی و ترمینالی مخصوص پرواز حجاج می باشد. ادامه مطلب ...

خراسان رضوی-مشهد

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد دومین فرودگاه پررفت و آمد کشور است و سالانه 8 میلیون مسافر داخلی و خارجی از این فرودگاه جابه جا می شوند.ادامه مطلب ...

هرمزگان-جزیره کیش

فرودگاه کیش در جزیره کیش در غرب استان هرمزگان واقع شده‌است.این فرودگاه از2 باند پروازي استاندارد هر يك به طول 3360 متر با قابليت پذيرش انواع هواپيماهاي پهن پيكراست، 5 ترمينال مجهز مسافري به مساحت 13 هزار مترمربع جهت سرويس دهي همزمان به 10 پرواز داخلي و بين المللي در فرودگاه وجود دارد.

ادامه مطلب ...

هرمزگان-بندر عباس

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس در فاصله‌ 5 کیلومتری از مرکز شهر می‌باشد و در زمینی به مساحت ۴/۴۸۱ هکتار بنا گردیده‌است.این فرودگاه در سال ۱۳۶۵ بنا گردیده‌است. طبقات اداری و عملیاتی ۲۸۰۰ متر مربع و ساختمان پاویون با وسعت ۳۰۰ متر مربع در سال ۱۳۷۲ افتتاح گردید. پروژه ترمینال پروازهای خارجی نیز به زیر بنای ۲۳۵۰ متر مربع می‌باشد.

ادامه مطلب ...

یزد-یزد

فرودگاه شهید آیت الله صدوقی یزد در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۴۸ افتتاح شد. با 1230 متر ارتفاع از سطح دریا در اراضی مسطحی به مساحت 575 هکتار در غرب شهر یزد در استان یزد واقع شده است و حدود 10 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد.

ادامه مطلب ...

اصفهان-اصفهان

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان فرودگاه دارای سیستم ها و تجهیزات ناوبری و رادار اپروچ ، خودروهای کف ساز ، ماشین های برف روب و جاروب جهت ایمنی مناطق پروازی و دو باند به طول 4397 متر و عرض 45 متر و دو باند اپرون به مساحت 112464 مترمربع با 10 جایگاه پذیرش جهت انواع هواپیماهای مسافربری موجود و ترمینال پروازهای داخلی به مساحت 13750 مترمربع و ترمینال خارجی با سطح زیر بنای 7300 متر مربع می باشد.ادامه مطلب ...

فارس-شیراز

فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز در سال 1340 در زمینی به مساحت حدود 500 هکتار موردبهره برداری قرار گرفت و از سال 1345 به عنوان فرودگاه بین المللی مطرح گردید.فرودگاه بین‌المللی شیراز یا فرودگاه شهید دستغیب در شیراز و در ارتفاع ۱۵۰۰ متری از سطح دریا واقع شده‌است.

ادامه مطلب ...

تهران-تهران

پیش نویس طرح جامع فرودگاه بین المللی امام خمینی در سال 1354 تهیه و در سال1356 موافقت اصولی با آن به عمل آمد و مقدمات اجرائی آن آغاز گردید، پس از توقف چند ساله مصادف با جنگ تحمیلی ، مجدداً در اسفند 1369 فعالیت در این زمینه به صورت عملی شروع شده و با تجدید نظر در طرح جامع و تصویب آن توسط وزیر راه و ترابری و رئیس سازمان هواپیمائی کشوری وقت، عملیات طراحی و اجرایی ادامه یافت.

ادامه مطلب ...

خوزستان-دزفول

در دوره سلطنت محمدرضا شاه پهلوی فرودگاه دزفول در شهر دزفول در کنار جاده دزفول به اندیمشک و به منظور استفاده‌های نظامی توسط مهندسین ایتالیایی ساخته شد. در کنار باند پرواز آن پایگاه چهارم شکاری دزفول کشور (پایگاه وحدتی دزفول) بنیاد گذاشته شد که خدمات بسیار ارزنده‌ای را نیز در جنگ تحمیلی برای این مرز و بوم انجام داد.

ادامه مطلب ...

تهران-تهران

فرودگاه بین‌المللی مهرآباد نام یکی از فرودگاه‌های شهر تهران، پایتخت ایران است که در سال ۱۳۱۷ ساخته شده‌است. این فرودگاه در بخش غربی تهران واقع شده و نام خود را از روستای مهرآباد که پیشتر در آن منطقه قرار داشت گرفته‌است.

ادامه مطلب ...

آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724 - 02166916725

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها