تهران-تهران

شرکت هواپیمایی آسمان در سال ۱۳۵۹ از ادغام چهار شرکت هوایی ایر تاکسی ، پارس ایر ، ایر سرویس و هور آسمان تشکیل یافت . هواپیمایی آسمان هم اکنون وسیع ترین شبکه پروازی به شهرهای داخلی با تاکید بر پرواز به مناطق محروم کشور را دارد.

ادامه مطلب ...

آذربایجان شرقی-تبریز

همزمان با جشنهای دهه فجر سال ۱۳۸۸ شرکت هواپیمایی خصوصی با نام هواپیمایی آتا در بستر صنعت هواپیمایی کشور تاسیس شد. رویشی که خود مرهون احساس نیاز به گسترش صنعت حمل و نقل هوایی و ضرورت عاجل به تقویت همبستگی و پیوستگی مناطق مستعد

ادامه مطلب ...

مازندران-رامسر

فرودگاه رامسر در یکی از شهرستانهای محبوب در شمال ایران در دوران پهلوی ساخته شده و فرودگاه برای خدمت به جهانگردان در رامسر ساخته شد.

ادامه مطلب ...

فارس-لارستان

در سال 1339 پس از وقوع يك زلزله ويران‌گر و به منظور كمك‌رساني به مردم لار فرودگاه لار تأسيس شد.. فرودگاه لارستان از شمال غرب در 200 کیلومتری فرودگاه شيراز و از جنوب شرق در 170 کیلومتری فرودگاه بندرعباس است.

ادامه مطلب ...

ایلام-ایلام

فرودگاه اصلی استان ایلام ،فرودگاه‌ شهدای ایلام است. فرودگاه ایلام تنها پرواز‌های داخلی دارد، و پرواز بین المللی در آن انجام نمی‌شود. طول باند ۳۴۰۰متر می‌باشد که طی چند سال گذشته آسفالت آن ترمیم شد و مقداری به طول آن افزوده شد و به ۳۴۰۰متر رسید.

ادامه مطلب ...

لرستان-خرم آباد

فرودگاه خرم آباد در اواسط سال ۱۳۲۲ در جریان جنگ جهانی دوم توسط متفقین مقابل کمپ نظامی نیروهای رزمی و نظامی هندی،انگلیسی، آمریکایی بود، باند فرودگاه خرم‌آباد درعرض ۲۰ متر و در طول ۱۸۰۰ متر مهیا شد و فقط برای هواپیماهای نظامیان استفاده می‌شد.

ادامه مطلب ...

زنجان-زنجان

فرودگاه زنجان، تنها فرودگاه استان زنجان می باشد، که عملیات احداث آن در سال 1369 بنا به نیازهای موجود در استان، آغاز گشته و پس از تقریبا 10 سال و در سال 1379 افتتاح گردید.

ادامه مطلب ...

کردستان-سنندج

فرودگاه سنندج در شهر سنندج مرکز استان کردستان واقع شده‌است. روزانه ۴ پرواز رفت و برگشت به مقصد تهران توسط شرکت‌های هواپیمایی ماهان و آسمان دایر است.

ادامه مطلب ...

همدان-همدان

فرودگاه همدان در 5 کیلومتری شمال شهر قرار دارد و از فرودگاه‌های قدیمی کشور محسوب می‌شود. این فرودگاه مجهز به سیستمهای کمک ناوبری می‌باشد. در این فرودگاه پروازهای داخلی انجام میشود.

ادامه مطلب ...

خوزستان-آبادان

فرودگاه آبادان در استان خوزستان مي‌باشد. كه يكي از قديمي‌ترين فرودگاه‌هاي ايران و تا پيش از جنگ ايران و عراق , از بزرگترين و مجهز ترين فرودگاه‌هاي كشور بوده است.

ادامه مطلب ...

آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724 - 02166916725

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها