تهران-تهران

سینما سروش تهران با قدمتی بیش از 50 سال از جمله سالن های خاطره انگیز تهران است، سینما سروش تهران با سیستم پخش دیجیتال و صدای دالبی و امکانات جانبی مانند فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی و کافی شاپ از بهترین سالن های سینما در کشور است.

ادامه مطلب ...

تهران-تهران

پردیس سینمایی تماشا تهران مجهز به رستوران، چایخانه، تالار اسکیت در آخرین طبقه، خانه اسباب بازی، مجموعه خدماتی، فروشگاه، پارکینگ می‏باشد، این پردیس سینمایی در سال 1385 افتتاح گردید.

ادامه مطلب ...

تهران-تهران

سینما بهمن تهران در سال 1344 ساخته شد و در سال 1374 مورد بازسازی قرار گرفت. سینما بهمن مجهز به سیستم دالبی و تجهیزات جدید سینمایی می باشد.

ادامه مطلب ...

تهران-تهران

سینما بهاران تهران درای پخش صوت حرفه ‏ای و تمامی نقاط سالن آگوستیک بوده در نتیجه هنگام اجرا برنامه هیچگونه تداخلی بوجود نمی ‏آید.

ادامه مطلب ...

تهران-تهران

پردیس سینمایی کیان تهران از سینماهای مدرن واقع در جنوب تهران است. پردیس کیان مجموعه ای است شامل سالن های نمایش، پارکینگ، مرکز تجاری، رستوران و حتی شهربازی و سینمای پنج بعدی می باشد.

ادامه مطلب ...

تهران-تهران

پردیس سینمایی راگا تهران اولین سینمای رسمی و عمومی شهرری است. البته قبل از آن سینماهایی مثل سینمای مرمر و یا سینمای کانون هم وجود داشته که به کم کم از بین رفته اند اما این اولین سینمای رسمی شهرری هست که در بهمن ماه ۱۳۸۹در جشنواره فیلم فجر افتتاح شد.

ادامه مطلب ...

تهران-تهران

مجتمع اریکه ایرانیان تهران در هشت طبقه احداث شده است.ادامه مطلب ...

تهران-تهران

مجموعه سینمایی ماندانا در سال 1340 ساخته شد.ادامه مطلب ...

تهران-تهران

سینما فرهنگ تهران همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب فیلم های سینمایی را برای تماشگران عزیز به نمایش می پردازد.ادامه مطلب ...

تهران-تهران

پردیس سینمایی زندگی تهران دارای پنج سالن نمایش با اجرای هر روزه تئاتر است. این مجموعه مجهز به سیستم دالبی بوده و دارای پارکینگ، مرکز خرید، رستوران، کافی شاپ است.ادامه مطلب ...

آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724 - 02166916725

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها