مجتمع تجاری الماس شرق مشهد

خراسان رضوی-مشهد

الماس شرق بزرگترین و جدیدترین مجتمع تجاری مشهد است که رقیبی سرسخت برای سایر بازارهای مشهد خواهد بود و بسا که دکان آنها را هم تا حدودی تخته کند.

مجتمع تجاری الماس شرق مشهد

الماس شرق بزرگترین و جدیدترین مجتمع تجاری مشهد است که رقیبی سرسخت برای سایر بازارهای مشهد خواهد بود و بسا که دکان آنها را هم تا حدودی تخته کند.

مجتمع تجاری الماس شرق مشهد که در بلوار خیام شمالی-میدان بهارستان قرار دارد با 1217واحد تجاری در 5طبقه و با زیر بنایی نزدیک به 100هزارمتری ساخته شده و شما خود حساب کنید که چه بازار بزرگی است. اما جالب‌تر ازهمه، معماری خاص مجتمع تجاری الماس شرق مشهد است که گنبدی به شکل الماس دارد و زیر آن یک آب نمای مدرن جامپینگ جاخوش کرده و مناظر جالبی را پیش روی گردشگران قرار می‌دهد. اگر پس از شامگاه به این بازار سر بزنید، آن وقت خواهید دید که نورپردازی آن نیز بسیار جالب و دیدنی است.

هر جور جنس و سوغاتی که بخواهید از زرشک و زعفران و نبات گرفته تا فرش و پوشاک و لوازم صوتی و تصویری در الماس شرق یافت می‌شود و بازار از امکاناتی چون کافی نت، رستوران، فست فود، کافی شاپ و پارکینگ برخوردار است. بانک‌های بزرگ در آن شعبه دارند و سوپر مارکت بازار، محصولات آستان قدس رضوی را عرضه می‌کند.

اگر هم کودکی به همراه دارید، می‌توانید سری به طبقه سوم بزنید تا در شهربازی «سرزمین عجایب» لحظات خوشی را تجربه کنند. مجموع مسیرهای الماس شرق5/4 کیلومتر است و شما می‌توانید با استفاده از ماشین‌هایی که ویژه کودکان است، در این مسیر به حرکت درآیید. کودکتان پشت فرمان و شما پای پیاده.

خلاصه اینکه الماس شرق خود یکی از جدیدترین جاذبه‌های گردشگری مشهد است و نباید دیدنش را از دست داد. راستی ساعت کار مجتمع از ساعت 9صبح تا 22 است .

مجتمع تجاری الماس شرق مشهد در نزدیکی هتل ارس مشهد قرار گرفته به همین خاطر میهمان شهر مشهد میتوانند برای اقامت، این هتل را انتخاب نمایند.

شما می توانید برای رزرو هتل در سراسر ایران و یا رزرو هتل های مشهد از طریق سایت رزرواسیون آریا اقدام نمایید.

کد امنیتی
آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها