آدرس هتل استقلال تهران

تهران-تهران

برای رسیدن به هتل استقلال در شهر تهران آدرس ها و مسیر های متفاوتی وجود دارد که در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

آدرس هتل استقلال تهران
مسیر دسترسی به هتل استقلال تهران از میدان آزادی با اتومبیل : شما می توانید از میدان آزادی وارد خیابان آزادی شده و به سمت شرق حرکت کنید تا در چهار راه توحید به سمت شمال تغییر مسیر داده، وارد بزرگراه شهید چمران شوید، بزرگراه چمران را به سمت شمال حرکت کرده و از تقاطع بزرگراه شهید حکیم هم عبور کرده تا تقاطع بزرگراه شهید همت را نیز بگذرانید همچنان به سمت شمال در بزرگراه چمران حرکت کنید و از تقاطع های بزرگراه های نیایش و یادگار امام نیز بگزرید. همچنان در بزرگراه چمران حرکت کنید تا به تابلو ورودی هتل استقلال برسید، سرعت اتومبیل را کم کرده و از کنار گذر وارد محوطه هتل استقلال تهران شوید.

مسیر دسترسی به هتل استقلال تهران از میدان آزادی با اتوبوس شرکت واحد : اگر میخواهید از طریق اتوبوس های تندر شرکت واحد در میدان آزادی به هتل استقلال برسید باید در پایانه میدان آزادی سوار اتوبوس شده در ایستگاه چهار راه ولیعصر پیاده شده وارد خط اتوبوس های تجریش شوید و در ایستگاه چهار راه پارک وی از اتوبوس پیاده شوید، در بزرگرا چمران چند دقیقه به سمت غرب (دست چپ) پیاده روی نموده تا به هتل استقلال تهران برسید. توجه کنید شما می توانید مسیر میدان آزادی تا چهار راه ولیعصر را نیز با مترو طی کرده و در آنجا وارد خط اتوبوس های تجریش شوید.

مسیر دسترسی به هتل استقلال تهران از چهار راه ولیعصر : همچنین شما میتوانید از شرق یا غرب تهران از طریق خیابان انقلاب خود را به چهار راه ولیعصر رسانده و خیابان ولیعصر تهران را به سمت شمال حرکت کرده، از میدان های ولیعصر و ونک عبور کرده و در خیابان ولیعصر همچنان به سمت شمال حرکت کنید. دقت نمایید بعد از مسجد بلال در کنار خیابان ولیعصر سمت چپ خود را با دقت نگاه کنید، هتل استقلال یک ورودی نیز از خیابان ولیعصر دارد که در سمت چپ خیابان و بالاتر از مسجد بلال می باشد از طریق این ورودی می توانید وارد محوطه هتل استقلال تهران شوید. دقت نمایید این مسیر از چهار راه ولیعصر در محدوده طرح ترافیک تهران می باشد و خودروهایی که بدون داشتن مجوز طرح ترافیک وارد این محدوده شوند جریمه خواهند شد پس یا با تاکسی این مسیر را طی نمایید یا بعد از ساعت 7 بعد از ظهر می توانید وارد این مسیر شوید.
 
فاصله مکان های مهم تا هتل استقلال تهران 
فاصله هتل استقلال تا فرودگاه امام خمینی 62 کیلومتر 1 ساعت با خودرو
فاصله هتل استقلال تا فرودگاه مهراباد 20 کیلومتر 30 دقیقه با خودرو
فاصله هتل استقلال تا ایستگاه راه آهن تهران 19 کیلومتر 30 دقیقه با خودرو
 
اگر مسافر هتل هستید می توانید از خدمات ترانسفر هتل استقلال تهران استفاده نمایید.

توجه نمایید در حال حاظر دسترسی به هتل استقلال تهران از طریق ایستگاه مترو امکان پذیر نمی باشد.
ایستگاه مترو قیطریه نزدیک ترین ایستگاه مترو به هتل استقلال می باشد. طی مسیر ایستگاه به هتل با ماشین 10 دقیقه طول می کشد. ایستگاه مترو قیطریه در خیابان دکتر شریعتی بالاتر از بزرگراه صدر و جنب بلوار صبا قرار دارد.
 
کد امنیتی
آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724 - 02166916725

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها