هتل های شمال تهران

تهران-تهران

شمال شهر تهران از مناطق مختلفی تشکیل شده که در هریک از این مناطق نیز تعدادی هتل قرار گرفته است، برای میهمانانی که به شهر تهران سفر میکنند و در قسمت های شمالی شهر کاری دارند، راحتر است که در یکی از هتل های شمال تهران اتاق رزرو کرده و اقامت نمایند.

هتل های شمال تهران

نقاط پر تردد شمال تهران

برخی نقاطی که در شمال شهر تهران پر بازدید و پر تردد می باشد و در اطراف آن نقاط هتل برای اقامت مسافران موجود است عبارتند از : میدان ونک، شمال خیابان ولیعصر، برج میلاد، نمایشگاه بین المللی شهر تهران، خیابان فرشته، خیابان جردن، سعادت آباد (شهرک غرب).

 

” مشاهده هتل های تهران بر اساس موقعیت جغرافیایی “

 

هتل های نزدیک میدان ونک در شمال تهران

هتل های میدان ونک در شمال تهرانهتل هما تهران

نزدیک ترین هتل به میدان ونک را می توان هتل هما تهران نام برد، هتل هما در شمال میدان ونک و در خیابان شهید خدامی قرار دارد.

هتل ارم تهران

هتل ارم تهران در سمت شرق میدان ونک در بزرگ راه حقانی قرار گرفته و به عنوان یک از هتل های شمال تهران محسوب میشود.


هتل های نزدیک برج میلاد، نمایشگاه بین المللی و سعادت آباد

هتل های نزدیک برج میلاد تهرانهتل استقلال تهران

هتل استقلال در شمال شهر تهران در سمت چپ پل پارک وی و در سمت راست نمایشگاه بین المللی تهران قرار دارد و در سمت شمال هتل نیز     منطقه ولنجک واقع شده است.

هتل پارسیان آزادی تهران

هتل پنج ستاره پارسیان آزادی تهران در شمال تهران بزرگ راه شهید چمران، تقاطع یادگار امام واقع شده است، میهمانان هتل می توانند از طریق یک پل هوایی عابر پیاده وارد نمایشگاه بین المللی تهران شوند. همچنین منطقه خوش آب و هوای درکه نیز در نزدیکی هتل آزادی می باشد.

هتل اوین تهران

هتل اوین در بزرگراه یادگار امام قرار دارد و ازطریق خروجی چمران جنوب قابل دسترس می باشد. این هتل زیبا از نزدیکترین هتل های تهران به برج میلاد و منطقه سعادت آباد (شهرک غرب) است.


هتل های خیابان جردن در شمال تهران

هتل های خیابان جردن تهرانهتل پاریز تهران

هتل چهار ستاره پاریز در خیابان جردن (آفریقا) و در بلوار مینا قرار دارد. نزدیکی هتل به خیابان ظفر و میرداماد نیز دسترسی به نقاط مختلف شمال شهر را آسان میکند.

هتل آپارتمان طوبی تهران

هتل طوبی در بلوار آفریقا و در خیابان ناصری واقع شده است. این هتل سه ستاره با رستوران روف تاپ گریل بر بام هتل یکی از لوکس ترین رستورانهای تهران با منظره ای زیبا از شهر را در خود جای داده است.


هتل های شمال خیابان ولیعصر

هتل های شمال خیابان ولیعصر تهرانهتل سیمرغ تهران

بعد از آنکه میدان ونک را به سمت تجریش حرکت میکنید بالا تر از شهید بهشتی و در نزدیک یکی از زیباترین پارک های تهران یعنی پارک ساعی هتل سیمرغ را خواهید دید. هتل چهار ستاره سیمرغ در یکی از زیبا ترین نقاط شمال تهران قرار گرفته است.

هتل رامتین تهران

هتل رامتین در جنوب به شمال خیابان ولیعصر بالا تر از پارک ساعی قرار دارد. اقامت در این هتل زیبا علاوه بر جاذبه های طبیعی پارک ساعی جاذبه های تاریخی خیابان ولیعصر را هم برای شما به همراه خواهد آورد.

کد امنیتی
آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724 - 02166916725

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها