ایستگاه راه آهن تهران

تهران-تهران

ایستگاه راه آهن تهران در 23 مهر ماه سال 1306 در اراضی جنوبی تهران کلنگ زنی شد. وسعت ایستگاه راه آهن تهران 174 هکتار می باشد.

ایستگاه راه آهن تهران

ایستگاه راه آهن تهران در 23 مهر ماه سال 1306 در اراضی جنوبی تهران کلنگ زنی شد. وسعت ایستگاه راه آهن تهران 174 هکتار می باشد. معمار این ایستگاه آقای ولادیسلاو ولادیسلاوویچ بوده است. بنای ایستگاه مرکزی راه آهن، با الهام از عظمت و شوکت معماری ایران باستان‌، با استفاده از شیوه اکسپرسیونیسم ساخته شد. ایستگاه از پی تا سقف با آهن وسیمان ساخته شده است وپنجره‌های آن تماما از برنز وآهن برونمای خارجی آن از سنگ سفید است.

 رزرو بلیط

رزرو بلیط قطار های ایستگاه راهن تهران فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت رجا و یا با حضور در دفاتر آژانس های خدمات گردشگری امکان پذیر می باشد.

 کنسلی

برای کنسل کردن بلیط قطار باید در ایستگاه راهن تهران حضور یافته و با مراجعه به بخش خدمات مسافرین ایستگاه که در جنب ورودی ایستگاه قرار دارد درخواست خود را ارائه دهید. این واحد بین ساعات 8 صبح تا 9 شب فعال می باشد. همچنین می توانید به دفاتر آژانس های مسافرتی طرف قرار داد نیز مراجعه نمایید، برخی از این آژانس ها به صورت شبانه روزی فعال هستند.

 " رزرو هتل های تهران با تخفیف "

جهت اطلاع از ساعت حرکت قطار ها و دریافت سایر اطلاعات با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.
تلفن روابط عمومی ایستگاه راه آهن تهران : 5149 021

 آدرس : شهر تهران، خیابان ولیعصر، ضلع جنوبی میدان راه آهن، ایستگاه راه آهن تهران

 

راه آهن تهران

کد امنیتی
میگوید :
1397-09-05 - 06:39:40
سلام متاسفانه. تاکسی راه آهن قیمت های سرسام آوری میگیرند. از راه آهن تا دانشگاه شریعتی در خانی آباد نو در تاریخ 97/9/4 در ساعت هفت و سی دقيقه مبلغ 26 هزار تومان دریافت نمود. که بیش از دو برابر تاکسی های بیرون است.
آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724 - 02166916725

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها