ایستگاه راه آهن تهران

تهران-تهران

ایستگاه راه آهن تهران در 23 مهر ماه سال 1306 در اراضی جنوبی تهران کلنگ زنی شد. وسعت ایستگاه راه آهن تهران 174 هکتار می باشد.

ایستگاه راه آهن تهران

ایستگاه راه آهن تهران در 23 مهر ماه سال 1306 در اراضی جنوبی تهران کلنگ زنی شد. وسعت ایستگاه راه آهن تهران 174 هکتار می باشد. معمار این ایستگاه آقای ولادیسلاو ولادیسلاوویچ بوده است. بنای ایستگاه مرکزی راه آهن، با الهام از عظمت و شوکت معماری ایران باستان‌، با استفاده از شیوه اکسپرسیونیسم ساخته شد. ایستگاه از پی تا سقف با آهن وسیمان ساخته شده است وپنجره‌های آن تماما از برنز وآهن برونمای خارجی آن از سنگ سفید است.


تلفن ایستگاه راه آهن تهران : 0215149


ایستگاه راه آهن تهران


 " رزرو هتل های تهران "


رزرو بلیط

رزرو بلیط قطار های ایستگاه راه آهن تهران به صورت اینترنتی و یا با حضور در دفاتر آژانس های خدمات گردشگری امکان پذیر می باشد.

رزرو اینترنتی، برای خريد آنلاين بليط قطار شما می توانيد از طريق وب سايت شركت رجا و يا وب سايت شركت سفير اقدام نماييد.
وب سايت شركت رجا : ticket.raja.ir
وب سايت شركت سفير : safirrail.ir
دقت نماييد براي خريد بليط در هريك از اين سايت ها بايد ابتدا ثبت نام نماييد. برای ثبت نام بايد اطلاعات شخصی خود را به همراه يك آدرس ايميل معتبر وارد نماييد.
خريد از طريق اپليكيشن، شما می توانيد با دانلود و نصب اپليكيشن همقطار كه برای شركت رجا می باشد به راحتی بليط قطار خود را از طريق موبايل خريداری نماييد.
دانلود اپليكيشن همقطار

 کنسلی

برای کنسل کردن بلیط قطار باید در ایستگاه راهن تهران حضور یافته و با مراجعه به بخش خدمات مسافرین ایستگاه که در جنب ورودی ایستگاه قرار دارد درخواست خود را ارائه دهید. این واحد بین ساعات 8 صبح تا 9 شب فعال می باشد. همچنین می توانید به دفاتر آژانس های مسافرتی طرف قرار داد نیز مراجعه نمایید، برخی از این آژانس ها به صورت شبانه روزی فعال هستند.

جهت اطلاع از ساعت حرکت قطار ها و دریافت سایر اطلاعات با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.
تلفن روابط عمومی ایستگاه راه آهن تهران : 0215149

 آدرس : شهر تهران، خیابان ولیعصر، ضلع جنوبی میدان راه آهن، ایستگاه راه آهن تهران

 

کد امنیتی
علی میگوید :
1398-04-25 - 05:02:04
بلیط
میگوید :
1397-09-05 - 06:39:40
سلام متاسفانه. تاکسی راه آهن قیمت های سرسام آوری میگیرند. از راه آهن تا دانشگاه شریعتی در خانی آباد نو در تاریخ 97/9/4 در ساعت هفت و سی دقيقه مبلغ 26 هزار تومان دریافت نمود. که بیش از دو برابر تاکسی های بیرون است.
آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724 - 02166916725

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها