هتل های غرب تهران

تهران-تهران

اگر مسافر شهر تهران هستید و قصد انجام کاری در غرب تهران را دارید بهتر است در یکی از هتل های غرب تهران اتاق رزرو کنید.

هتل های غرب تهران

مناطق پر رفت و آمد غرب تهران

تهران شهر بزرگی است که رفت آمد در مناطق مختلف شهر به ویژه به خاطر وجود ترافیک زمان بر است. بنابراین اگر محدود فعالیت شما در غرب تهران است ما پیشنهاد می کنیم یکی از هتل های غرب تهران را رزرو کنید. جالب است بدانید که غرب تهران محدوده طرح ترافیک ندارد، بنابراین اگر با خودرو شخصی سفر می کنید مشکلی از جهت تردد در خیابان های غرب شهر را نخواهید داشت. تعداد کمی هتل در غرب تهران وجود دارد اما با اقامت در همین هتل ها می توانید به مناطق مختلفی از غرب شهر از جمله : میدان انقلاب، میدان آزادی، فرودگاه مهر آباد، تهرانسر، ورداورد و همچنین محدوده های ستار خان و صادقیه دسترسی داشته باشید.  

 

هتل های میدان انقلاب و نزدیک دانشگاه تهران

هتل اورین تهران از هتل های ارزان قیمت غرب تهران است که در خیابان کارگر شمالی در کنار میدان انقلاب قرار دارد. هتل در فاصله چند قدمی تا دانشگاه تهران می باشد. اگر قصد تردد در سطح شهر را دارید ایستگاه مترو انقلاب با هتل به صورت پیاده 5 دقیقه فاصله دارد. اگر علاقه مند به پیاده روی هستید پارک لاله یکی از بزرگ ترین بوستان های تهران در بلوار کشاور با هتل 15 دقیقه پیاده فاصله دارد.
آدرس : میدان انقلاب، ابتدای خیابان کارگر شمالی، کوچه مجد، هتل اورین
مشاهده قیمت اتاق ها و رزرو آنلاین هتل اورین تهران

هتل اورین تهران

 

هتل پاسارگاد تهران در نزدیکی میدان انقلاب در خیابان جمال زاده یکی از هتل دو ستاره غرب تهران می باشد. در کنار هتل ایستگاه مترو انقلاب قرار دارد. فاصله هتل تا دانشگاه تهران به صورت پیاده 10 دقیقه می باشد.
آدرس : خیابان آزادی، خیابان جمالزاده، شماره 91، هتل پاسارگاد
مشاهده قیمت اتاق ها و رزرو آنلاین هتل پاسارگاد تهران

هتل پاسارگاد تهران

 

هتل های نزدیک میدان آزادی و فرودگاه مهرآباد

هتل آساره تهران در خیابان زارع جنب خیابان آزادی قرار دارد. این هتل چهار ستاره از هتل های نوساز غرب تهران است که در سال 1388 شروع به فعالیت نموده است. فاصله هتل تا میدان آزادی 5 کیلومتر است که 10 دقیقه با خودرو طی می شود. همینطور هتل آساره از هتل های نزدیک فرودگاه مهراباد است که 15 دقیقه با خودرو فاصله دارد. ایستگاه مترو توحید و ایستگاه اتوبوس تندرو BRT در فاصله 5 دقیقه ای از هتل قرار دارند.
آدرس : روبروی دانشکده دامپزشکی، انتهای خیابان زارع، شماره یک، هتل آساره
مشاهده قیمت اتاق ها و رزرو آنلاین هتل آساره تهران

هتل آساره تهران

 

هتل المپیک در غرب تهران داخل مجموعه ورزشی آزادی قرار دارد. ورزشگاه 100 هزار نفری فوتبال آزادی در ضلع غربی هتل می باشد. هتل المپیک نزدیک ترین هتل تهران به فرودگاه مهراباد است که فاصله 10 کیلومتری هتل تا فرودگاه می توان با خودرو در 14 دقیقه طی نمود. فاصله هتل المپیک تا میدان آزادی با خودرو 16 دقیقه می باشد.
آدرس : ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی، بلوار دهکده، هتل المپیک
مشاهده قیمت اتاق ها و رزرو آنلاین هتل المپیک تهران

 هتل المپیک تهران

 

هتل های نزدیک صادقیه و ستارخان در غرب تهران

هتل بستان یکی از هتل های غرب تهران است که به طور کامل خارج از محدوده طرح ترافیک می باشد. هتل بستان در نزدیکی دهکده المپیک، صادقیه و خیابان ستارخان می باشد. فاصله هتل تا هر یک از این مناطق عبارتند از :
تا دهکده المپیک 5 کیلومتر 10 دقیقه با خودرو
تا صادقیه 12 کیلومتر 15 دقیقه با خودرو
تا ستارخان 16 کیلومتر 20 دقیقه با خودرو
تا دریاچه خلیج فارس 5 کیلومتر 6 دقیقه با خودرو
آدرس : اتوبان تهران به کرج، خروجی شهرک گلستان، خیابان کوهک، هتل بستان
مشاهده قیمت اتاق ها و رزرو آنلاین هتل بستان تهران

 هتل بستان تهران

 

هتل های نزدیک ورداورد، پارک چیتگر و تهرانسر در غرب تهران

هتل پژوهش داخل محوطه سرسبز پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در غرب تهران قرار دارد. باغ گیاه شناسی ملی ایران کنار هتل و ایستگاه مترو ورداورد در فاصله چند دقیقه ای از هتل می باشد. در اطراف هتل پژوهش به فاصله اندکی شهرک سینمایی غزالی، دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس و شهرک دانشگاه صنعتی شریف قرار دارد. اگر قصد تردد به تهرانسر را دارید هتل در فاصله 20 دقیقه ای با منطقه تهرانسر می باشد.
آدرس : کیلومتر 15 اتوبان تهران به کرج، (بعد از پیکان شهر)، بلوار پژوهش، (پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران) هتل پژوهش
مشاهده قیمت اتاق ها و رزرو آنلاین هتل پژوهش تهران

هتل پژوهش تهران

 

هتل دانش تهران در داخل پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران و در کنار ورداورد قرار دارد. هتل دانش در غرب تهران و در نزدیکی کارخانه ایرانخودرو و تهرانسر قرار گرفته است. این هتل از نزدیک ترین هتل های تهران به فرودگاه مهراباد می باشد.

آدرس : شهر تهران، کیلومتر 15 اتوبان تهران کرج، بعد از پبکان شهر، خروجی شهرک دانشگاه شریف، خیابان دانش، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران، هتل دانش

مشاهده قیمت اتاق ها و رزرو آنلاین هتل دانش تهران

هتل دانش تهران

 
کد امنیتی
علی میگوید :
1398-04-16 - 16:44:09
هتل بستان هتل خیلی خوبیه من چند شب اونجا اتاق رزرو داشتم هم کارکنانش پاسخگو هستن و هم اینکه به لحاظ موقعیتی به خیلی جا ها نزدیکه و هم اینکه تو طرح ترافیک هم نیست کلا هتل هایی که معرفی کردین یک خوبی که داره تو قسمتی از تهران هست که خلوت هست و آدم درگیر ترافیک نمیشه
آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724 - 02166916725

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها