هتل های ارزان قیمت تبریز

آذربایجان شرقی-تبریز

هتل های ارزان تبریز از نظر سرویس هایی که هر هتلی باید به صورت عمومی در اختیار مسافران قرار دهد تفاوتی با سایر هتل های این شهر نمیکند برای مثال در تمامی این هتل ها صبحانه رایگان به صورت بوفه به مسافران ارائه میشود.

هتل های ارزان قیمت تبریز

جدای از هزینه اقامت شما میتوانید با استفاده از اتوبوس و قطار به شهر تبریز سفر کنید. تقریبا از تمامی شهر های غربی، جنوب غربی و مرکزی ایران به طور مستقیم به مقصد تبریز اتوبوس و قطار موجود می باشد.

هتل های ارزان قیمت تبریز

هتل فرید تبریز
هتل فرید در سال 1398 و در 6 طبقه در مرکز شهر تبریز در خیابان شریعتی ساخته شده. ایستگاه اتوبوس درون شهری شریعتی در فاصله چند قدمی از هتل در خیابان امام خمینی قرار گرفته و ایستگاه مترو ساعت نیز در میدان ساعت با هتل 15 دقیقه به صورت پیاده فاصله دارد. فاصله هتل تا بازار تبریز 10 دقیقه با خودرو می باشد.

اگر در مدت اقامت خود تردد زیادی در سطح شهر تبریز دارید هتل فرید گزینه خوبی برای اقامت است چون هم در مرکز شهر قرار گرفته و به همه وسایل نقلیه عمومی دسترسی دارد و هم اینکه هتل نوساز و تمیزی می باشد که قیمت اتاق های آن برای رزرو مناسب هستند.
قیمت یک شب اقامت در اتاق دو تخته هتل 155 هزار تومان میباشد.

مشاهده قیمت هتل فرید تبریز

هتل فرید تبریز قیمت ارزان

 

هتل آپارتمان ارس تبریز

هتل آپارتمان ارس در سال 1392 و در 8 طبقه در خیابان پاستور و در مرکز شهر تبریز بنا شده است. این هتل یکی از هتل های ارزان قیمت تبریز است. اگر برای امور پزشکی به تبریز سفر می کنید بیمارستان حکیمانه نور و بیمارستان ارتش در کنار هتل قرار دارند. اگر برای کار های دانشگاهی به تبریز می آیید دانشگاه سما در کنار هتل قرار دارد. فاصله هتل تا بازار تبریز 15 دقیقه با خودرو و تا پارک ائل گلی 20 دقیقه با خودرو می باشد.
قیمت یک شب اقاامت در سوئیت دو تخته هتل 180 هزار تومان میباشد.
مشاهده تصاویر و قیمت اتاق های هتل آپارتمان ارس تبریز

هتل آپارتمان ارس تبریز قیمت ارزان

 

هتل آپارتمان استقبال تبریز

اگر علاقه مند به بازدید از جاذبه های تاریخی شهر تبریز هستید هتل آپارتمان استقبال را برای اقامت به شما پیشنهاد میکنیم. این هتل ارزان قیمت در محله ششگلان تبریز قرار دارد که در زمان قاجار محله اعیان نشین بوده و اقامتگاه ولیعهد نیز در این محله قرار داشته است. خانه های تاریخی و موزه های بسیاری در این محله هستند. هتل با بازار تبریز 15 دقیقه به صورت پیاده فاصله دارد، همچنین مرکز خرید لاله پارک با هتل 20 دقیقه با خودرو فاصله دارد.

قیمت یک شب اقامت در اتاق دو تخته هتل 260 هزار تومان میباشد.

قیمت اتاق های هتل آپارتمان استقبال تبریز

هتل آپارتمان استقبال تبریز ارزان قیمت

 

هتل آپارتمان زیبا تبریز

هتل آپارتمان زیبا در مرکز شهر تبریز و در نزدیکی میدان ساعت و ساختمان شهرداری تبریز قرار دارد. نزدیکی هتل به مترو و قرار گرفتن آن در قسمت مرکزی شهر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و قیمت ارزان اتاق ها، از ویژگی های هتل می باشند که آن را به انتخابی مناسب برای اقامت در تبریز تبدیل کرده است.

قیمت یک شب اقامت در سوئیت دو تخته هتل 200 هزار تومان میباشد.
مشاهده قیمت اتاق های هتل آپارتمان زیبا تبریز

هتل آپارتمان زیبا تبریز قیمت ارزان

 

هتل آپارتمان صائب تبریز

هتل آپارتمان صائب در یکی از خیابان های خوب تبریز یعنی خیابان شریعتی قرار دارد. هتل در سال 1396 ساخته شده است به همین خاطر از هتل های نوساز تبریز به شمار میرود. فاصله هتل تا بازار تبریز 15 دقیقه با ماشین است. اگر به همراه خانواده سفر میکنید و یا تعداد همراهانتان زیاد است، هتل دارای اتاق های 3 تا 10 تخته خوابه می باشد به همین خاطر گزینه مناسبی برای اقامت در شهر تبریز می باشد.
قیمت یک شب اقامت در سوئیت سه تخته هتل 210 هزار تومان میباشد.
مشاهده قیمت اتاق های هتل آپارتمان صائب تبریز

هتل آپارتمان صائب تبریز قیمت ارزان

 

هتل اهراب تبریز

هتل اهراب تبریز از هتل های سه ستاره ارزان قیمت تبریز است که سرویس هایش با کیفیت بالا ارائه میشوند. هتل در خیابان امام خمینی قرار دارد و ایستگاه مترو قونقا و ایستگاه اتوبوس تندرو در کنار هتل می باشند. باغ گلستان، میدان ساعت و ساختمان تاریخی شهرداری تبریز در چند قدمی هتل قرار دارند. فاصله هتل تا بازار تبریز با خودرو 8 دقیقه است.
قیمت یک شب اقامت در اتاق دو تخته هتل 238 هزار تومان میباشد.
مشاهده قیمت اتاق های هتل اهراب تبریز

هتل اهراب تبریز قمیت ارزان

 

هتل دریا تبریز

هتل دریا در غرب شهر تبریز و در بلوار 22 بهمن قرار دارد. قرار گرفتن در غرب شهر سبب نزدیکی به راه آهن تبریز، پالایشگاه نفت و پتروشمی تبریز شده است. جالب است بدانید که نزدیک ترین هتل تبریز به دریاچه ارومیه از طریق بندر شرفخانه، هتل دریا میباشد که این مسیر با خودرو تقریبا در یک ساعت طی می شود.
قیمت یک شب اقامت در اتاق دو تخته هتل 223 هزار تومان میباشد.
مشاهده قیمت اتاق های هتل دریا تبریز

هتل دریا تبریز قیمت ارزان

کد امنیتی
صابری میگوید :
1398-04-17 - 19:28:17
هتل فرید من رفتم تازه تاسیس هست قیمتش هم خوبه فقط امکاناتش ضعیفه ولی در کل بهتر از این هست که برای یک شب هتل بخوای 500 هزار تومان پول بدی
آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

02166916724 - 02166916725

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها