شرکت هواپیمایی کاسپین

تهران-تهران
شرکت هواپیمایی کاسپین در سال 1372 به عنوان یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی در صنعت حمل و نقل هوایی تاسیس شده و فعالیت خود را با 4 فروند هواپیما از نوع یاک 42 آغاز نموده است.
شرکت هواپیمایی کاسپین
 از سال 1379 به مرور 5 فروند هواپیمای ملکی از نوع توپولوف 154 به ناوگان شرکت اضافه گردید. این شرکت از سال 1388 برنامه اجاره هواپیمای بویینگ MD را در دستور کار خود قرار داد و در پی ممانعت از ادامه فعالیت هواپیماهای توپولوف در ایران به مرور نسبت به خریداری این نوع هواپیما اقدام نمود که در حال حاضر دارای 4 فروند هواپیمای ملکی از نوع بویینگ MD می باشد. این شرکت همواره با تلاش و فعالیت چشمگیر مدیران و کارکنان مجرب و متخصص در امور پروازی، فنی و مهندسی، حراست، پشتیبانی، بازرگانی، تدارکات،حقوقی، کیترینگ، مالی و اداری، روابط عمومی و دیگر واحدهای خود سعی در برقراری پروازهایی ایمن و راحت در مسیرهای مورد نیاز مسافران عزیز نموده و تمام همت خود را در راستای توسعه و نوسازی ناوگان و افزایش پروازها معطوف نموده است. ما مفتخریم که از معدود شرکت های هواپیمایی هستیم که دارای امکاناتی نظیر رمپ، پارکینگ ناوگان و آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیماهای سنگین و کیترینگ بوده و در تمام فصول سال با پروازهای متعدد و ایمن درمسیرهای داخلی و خارجی در خدمت مسافرین عزیز می باشیم .طی این سالها با وجود تحریم و محدودیت های اعمال شده جهانی در عرصه حمل و نقل هوایی، استقبال و اطمینان شما موجب شده است تا مدیریت جدید شرکت در راستای ارائه خدمات شایسته تر در پی گسترش ناوگان و جایگزینی هواپیماهای جدیدتر از نوع غربی باشد تا ان شاءالله در آینده نزدیک بتوانیم به نحو مطلوب تری پاسخگوی نیاز هموطنان عزیزمان باشیم.
 

تهران-دزفول و دزفول-تهران

تهران-اهواز و اهواز-تهران

تهران-تبریز و تبریز-تهران

تهران-کرمانشاه و کرمانشاه-تهران

تهران-اصفهان و اصفهان-تهران

تهران-شیراز و شیراز-تهران

تهران-کیش و کیش-تهران

تهران-چابهار و چابهار-تهران

تهران-زاهدان و زاهدان-چابهار

تهران-بندرعباس و بندرعباس-تهران

تهران-مشهد و مشهد-تهران

مشهد-اصفهان و اصفهان-مشهد

مشهد-اهواز و اهواز-مشهد

مشهد-شیراز وشیراز-مشهد

 

کد امنیتی
آخرین هتل های مشاهده شده آخرین هتل های مشاهده شده
چرا رزرواسیون آریا؟ تماس با رزرواسیون

021-66916724-5

پاسخگویی
9 صبح تا 9 شب
پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب
اشتراک گذاری این صفحه در گوگل اشتراک گذاری این صفحه در تویتر اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک رزرواسیون آریا در تلگرام رزرواسیون آریا در اینستاگرام
خبرنامه
جاذبه های گردشگری | موزه | تقویم گردشگری | سینما | پایانه های مسافربری | فرودگاه ها | رویداد ها | راه آهن | دانستنی ها